• 073-226-2626
  • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אירועים

Technovation

יוני 2017

דיון מרתק על הטכנולוגיות משנות העתיד עם דוברים מ-Intel ,PayPal ,SAP רשות החדשנות, ועוד. למעלה מ 1000 משתתפים מעולם ההיי-טק - סטארט-אפים, משקעים, אנג'לים, מנהלי קרנות הון סיכון, ויזמים!

אירוע הגלאה השנתי של דאנס 100

מאי 2017

אנו התכבדנו לקחת חלק באירוע הגאלה השנתי של דאנס 100 בו נבחרו החברות המובילות בצמרת העסקית של ישראל. 

ד"ר אסתר לוצאטו הייתה בהרכב השופטים.

דן פרופר זכה באות פרס מפעל החיים ואלונה ברקת זכתה באות "אישה פורצת דרך". החברות הזוכות באות למצוינות עסקית הן: ילין לפידות - בית השקעות, מובילאיי ישראל, כתר פלסטיק, ישקר ושופרסל.

החברות הזוכות באות מצוינות עסקית למען החברה הן: רפאל, ליליות מבית דואליס ותקשוב.

 

I.N.T.A. - International Trademark Association

מאי 2017

ד"ר כפיר לוצאטו, עו"פ לילך לוצאטו, עו"ד מיכל לוצאטו, עו"ד אורן מנדלר ועו"ד אמיר פלמרי השתתפו בכנס שהתקיימה השנה בברצולה.

SilicoNegev

מרץ 2017
Tech7 מביאים לנו את תחרות הסטארט-אפ הדרומי הראשון בה ניתן לזכות בהשקעה עד 500,000 שקלים. כשותפים לדרך של Tech7, ד"ר אסתר לוצאטו השתתפה בפאנל השופטים בתחרות. אירוע הגמר התקיים ב-10 למאי, 2017.

CYBERTECH

ינואר 2017
ד"ר כפיר לוצאטו הנחה פאנל בנושא "Innovation & Investment For Cybersecurity" בכנס סייברטק 2017.

אורני פטרושקה, יזם סדרתי וממייסדי כרומטיס בפארק גב ים נגב

נובמבר 2016
קבוצת לוצאטו, פירמת רו"ח EY ישראל והמרכז לחדשנות דיגיטלית CDI אירחו להרצאה מרתקת את מייסד כרומטיס, אורני פטרושקה – שסיפר את סיפורה המדהים של החברה, עלייתה המטאורית, רכישתה על-ידי לוסנט בסכום המדהים של 4.7 מיליארד דולר וסגירתה זמן קצר אחר כך עם קריסת החברה הרוכשת. סיפור של כישלון או הצלחה? גם וגם כנראה.

WeWork Beer Sheva

אוגוסט 2016
המפגש הראשון בסדרת הרצאות ליזמים ב -WeWork : מה צריך כדי להפוך רעיון למוצר? למה חשוב לחתום על הסכם מייסדים? מדוע צריך להגן על המוצר עוד בשלבים המוקדמים? איך משתנה עולם הקניין הרוחני הגלובלי? ואיך זה משפיע על ההגנה למפתחי התוכנה?

כנס ההיי-טק ה-11

אפריל 2016

כנס ההיי-טק ה-11 התקיים במתחם התחנה בתל אביב. בין הדוברים היו נציגים מ-גוגל, יאהו, פייסבוק, מיקרוסופט, ואינטל.

ארוחת בוקר סייבר

דצמבר 2015

ביום רביעי 2.12 התארחו במשרדי קבוצת לוצאטו בעומר מספר חברות וסטארט אפים בתחום הסייבר לארוחת בוקר והרצאות. את האירוע כיבד בנוכחותו גם הרב אלי בן דהן, סגן שר הביטחון. בתום ארוחת הבוקר, התכנסו כל האורחים להרצאותיהם המרתקות של ד"ר כפיר לוצאטו ושל ד"ר אלעזר זוננשיין.

  • Image 1

כנס של המאיץ הדרומי וקבוצת לוצאטו

ינואר 2016

אינו-נגב וקבוצת לוצאטו מארחים סדרת הרצאות במתחם WeWork, באר שבע, ינואר 2016.

  • Image 1

A.P.P.A. - Asian Patent Attorneys Association

נובמבר 2015

כבכל שנה, גם השנה השתתפו נציגים מקבוצת לוצאטו בכנס השנתי של עורכי הפטנטים האסייתיים (APAA) אשר נערך באוקינאווה, יפן. במהלך הכנס נפגשו נציגינו עם מס' רב של עורכי דין ועורכי פטנטים מכל העולם, ביניהם גם לקוחות הקבוצה. במסגרת הכנס התעדכנו נציגינו בתיקונים ושינויים בחוקי הפטנטים וסימני המסחר במגוון מדינות בעולם וכן נדונו הצעות לשיתופי פעולה חדשים וחיזוק הקשרים הקיימים.

I.N.T.A. - International Trademark Association

מאי 2015

קבוצת לוצאטו רואה בכנס זה הזדמנות חשובה לשימור והעמקת קשרים קיימים, וליצירת קשרים חדשים עם עמיתים מרחבי העולם, אשר תורמים ליכולתנו להישאר תמיד מעודכנים בדבר כל ההתפתחויות הרלוונטיות בעולם המשפט והקניין הרוחני.

כנס ההיי-טק ה-10

אפריל 2015

בכנס ההייטק ה-10 של קבוצת לוצאטו ופירמת. BDO-זיו האפט נכחו קרוב ל-700 משתתפים, ביניהם יזמים, מנהלי חברות סטארט-אפ, משקיעים ועו"ד. הכנס נערך במתחם התחנה בתל אביב.

I.N.T.A. - International Trademark Association

מאי 2014

כנס INTA, מאי 10-14, 2014 בהונג קונג. הנציגים שלנו: עו"ד אורן מנדלר, עו"ד מיכל לוצאטו עו"ד אמיר פלמרי נפגש עם עמיתים, לקוחות קיימים ופוטנציאליים בביתן של הקבוצה לוצאטו, שבו הם דנו בנושאים רבים הקשורים לתחום ה-IP.

  • Image 1

ארוחת בוקר עסקית למנהלי חברות ביומד

2013

ארוחת בוקר עסקית למנהלי חברות ביומד במפגש שהתקיים ב- 2.7.2013, בחסות קבוצת לוצאטו והאיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, התקיימה ארוחת בוקר עסקית לכ-20 מנהלי חברות מתחומי הפארמה, הביוטכנולוגיה והמיכשור רפואי, במלון "ליאונרדו בוטיק" ברמת החייל, ת"א. את הדיון פתחו ד"ר בני זאבי, יו"ר משותף של איגוד התעשיות המתקדמות, ענת נשיץ מקרן אורבימד, וד"ר אסתר (אתי) לוצאטו, מנהלת-שותפה בקבוצת לוצאטו. נשיא קבוצת לוצאטו, ד"ר כפיר לוצאטו, הציג מצגת מפורטת על השינויים בחוק הפטנטים האמריקאי, תחת הכותרת "אתגרים בניהול חברות ביומד", וענה על שאלות המשתתפים. את המפגש חתמה הרצאתו של ד"ר אלעזר זוננשיין, מנכ"ל מדיגוס - "מניסיונה של חברה ישראלית בתחום המיכשור הרפואי". ארוחת הבוקר העסקית היא חלק מפעילות רחבה יותר של קבוצת לוצאטו לקהילייה העסקית.

I.N.T.A. - International Trademark Association

מאי 2013

נס INTA . השנה ייצגו את הקבוצה עו״ד אורן מנדלר, גב׳ לילך לוצאטו ועו״ד אמיר פלמרי. נציגי הקבוצה נפגשו בביתן הקבוצה עם מספר רב של עמיתים ולקוחות של הקבוצה מכל העולם ודנו עימם במגוון עניינים הקשורים בקניין רוחני.

אירועים

הצטרפו אלינו בפייסבוק

צור קשר