אירועים וכנסים - עורכי פטנטים לוצאטו את לוצאטו
  • חדשות ואירועים
  • אירועים וכנסים

Cybertech, ינואר 2017

ד"ר כפיר לוצאטו הנחה פאנל בנושא "Innovation & Investment For Cybersecurity" בכנס סייברטק 2017.

אורני פטרושקה, יזם סדרתי וממייסדי כרומטיס בפארק גב ים נגב

קבוצת לוצאטו, פירמת רו"ח EY ישראל והמרכז לחדשנות דיגיטלית CDI אירחו להרצאה מרתקת את מייסד כרומטיס, אורני פטרושקה – שסיפר את סיפורה המדהים של החברה, עלייתה המטאורית, רכישתה על-ידי לוסנט בסכום המדהים של 4.7 מיליארד דולר וסגירתה זמן קצר אחר כך עם קריסת החברה הרוכשת. סיפור של כישלון או הצלחה? גם וגם כנראה.

WeWork Beer Sheva, אוגוסט 2016

המפגש הראשון בסדרת הרצאות ליזמים ב -WeWork : מה צריך כדי להפוך רעיון למוצר? למה חשוב לחתום על הסכם מייסדים? מדוע צריך להגן על המוצר עוד בשלבים המוקדמים? איך משתנה עולם הקניין הרוחני הגלובלי? ואיך זה משפיע על ההגנה למפתחי התוכנה?

כנס של המאיץ הדרומי וקבוצת לוצאטו, ינואר 2016

אינו-נגב וקבוצת לוצאטו מארחים סדרת הרצאות במתחם WeWork, באר שבע, ינואר 2016 .

INTA, מאי 2015 (סן דייגו, קליפורניה )

קבוצת לוצאטו רואה בכנס זה הזדמנות חשובה לשימור והעמקת קשרים קיימים, וליצירת קשרים חדשים עם עמיתים מרחבי העולם, אשר תורמים ליכולתנו להישאר תמיד מעודכנים בדבר כל ההתפתחויות הרלוונטיות בעולם המשפט והקניין הרוחני.

ארוחת בוקר סייבר, דצמבר 2015

ביום רביעי 2.12 התארחו במשרדי קבוצת לוצאטו בעומר מספר חברות וסטארט אפים בתחום הסייבר לארוחת בוקר והרצאות. את האירוע כיבד בנוכחותו גם הרב אלי בן דהן, סגן שר הביטחון. בתום ארוחת הבוקר, התכנסו כל האורחים להרצאותיהם המרתקות של ד"ר כפיר לוצאטו ושל ד"ר אלעזר זוננשיין.

ארוחת בוקר עסקית למנהלי חברות ביומד, 2009

ארוחת בוקר עסקית למנהלי חברות ביומד במפגש שהתקיים ב- 2.7.2013, בחסות קבוצת לוצאטו והאיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות IATI)), התקיימה ארוחת בוקר עסקית לכ-20 מנהלי חברות מתחומי הפארמה, הביוטכנולוגיה והמיכשור רפואי, במלון "ליאונרדו בוטיק" ברמת החייל, ת"א. את הדיון פתחו ד"ר בני זאבי, יו"ר משותף של איגוד התעשיות המתקדמות, ענת נשיץ מקרן אורבימד, וד"ר אסתר (אתי) לוצאטו, מנהלת-שותפה בקבוצת לוצאטו. נשיא קבוצת לוצאטו, ד"ר כפיר לוצאטו, הציג מצגת מפורטת על השינויים בחוק הפטנטים האמריקאי, תחת הכותרת "אתגרים בניהול חברות ביומד", וענה על שאלות המשתתפים. את המפגש חתמה הרצאתו של ד"ר אלעזר זוננשיין, מנכ"ל מדיגוס - "מניסיונה של חברה ישראלית בתחום המיכשור הרפואי". ארוחת הבוקר העסקית היא חלק מפעילות רחבה יותר של קבוצת לוצאטו לקהילייה העסקית.

כנס ההיי-טק השישי, 2011

.כנס ההיי-טק השישי, שנערך ב-20.09.11, במלון דן בת"א תודה למרצים, ללקוחות ולאורחים, אנשי קהיליית ההיי-טק הישראלית

כנס ההיי-טק ה-11, אפריל 2016

כנס ההיי-טק ה-11 התקיים במתחם התחנה בתל אביב. בין הדוברים היו נציגים מ-גוגל, יאהו, פייסבוק, מיקרוסופט, ואינטל.

קרא עוד

A.P.A.A. , נובמבר 2015

כבכל שנה, גם השנה השתתפו נציגים מקבוצת לוצאטו בכנס השנתי של עורכי הפטנטים האסייתיים (APAA) אשר נערך באוקינאווה, יפן. במהלך הכנס נפגשו נציגינו עם מס' רב של עורכי דין ועורכי פטנטים מכל העולם, ביניהם גם לקוחות הקבוצה. במסגרת הכנס התעדכנו נציגינו בתיקונים ושינויים בחוקי הפטנטים וסימני המסחר במגוון מדינות בעולם וכן נדונו הצעות לשיתופי פעולה חדשים וחיזוק הקשרים הקיימים.

כנס ההיי-טק העשירי, 2015

בכנס ההייטק ה-10 של קבוצת לוצאטו ופירמת. BDO-זיו האפט נכחו קרוב ל-700 משתתפים, ביניהם יזמים, מנהלי חברות סטארט-אפ, משקיעים ועו"ד. הכנס נערך במתחם התחנה בתל אביב.

INTA, מאי 2014 (הונג קונג)

כנס INTA, מאי 10-14, 2014 בהונג קונג. הנציגים שלנו: עו"ד אורן מנדלר, עו"ד מיכל לוצאטו עו"ד אמיר פלמרי נפגש עם עמיתים, לקוחות קיימים ופוטנציאליים בביתן של הקבוצה לוצאטו, שבו הם דנו בנושאים רבים הקשורים לתחום ה- IP.

INTA, מאי 2013 (דאלאס)

כנס INTA שנערך בדאלאס ארה״ב ב4-8/5/13. השנה ייצגו את הקבוצה עו״ד אורן מנדלר, גב׳ לילך לוצאטו ועו״ד אמיר פלמרי. נציגי הקבוצה נפגשו בביתן הקבוצה עם מספר רב של עמיתים ולקוחות של הקבוצה מכל העולם ודנו עימם במגוון עניינים הקשורים בקניין רוחני.

כנס ההיי-טק השישי, 2010

.כנס ההייטק ה-5 שנערך במלון ממילא בירושלים בנושא: "ממחקר ליישומי מסחר בתעשיית ההייטק והביו טק". כנס ההייטק ה-5 שנערך במלון ממילא בירושלים בנושא: "ממחקר ליישומי מסחר בתעשיית ההייטק והביו טק".כנס ההייטק ה-5 שנערך במלון ממילא בירושלים בנושא: "ממחקר ליישומי מס

למידע נוסף ועידכונים הרשם לניוזלטר

מייל לא חוקי

צור קשר

סניף ראשי

סניף ת"א

WeWork

פרטי קשר