שיתופי פעולה - עורכי פטנטים לוצאטו את לוצאטו

שיתופי פעולה

Inno-Negev

Inno-Negev הוא מאיץ (אקסלרטור) טכנולוגי ליזמי היי-טק, אשר מספק את קרש הקפיצה להקמת סטארט-אפ ופנייה למשקיעים. המאיץ הוקם ומובל על-ידי מרכז בנג'ס ליזמות וחדשנות בשיתוף עם BGN - חברת היישום של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. קבוצת לוצאטו על שני ממשקיה - פירמת עורכי הפטנטים ומשרד עורכי הדין - מלווה את המיזם החדש מראשיתו, מספקת ייעוץ שוטף לסטארט-אפיסטים שפועלים בתוכו ומעניקה להם הדרכה צמודה בתחומי הקניין הרוחני וההיבטים המשפטיים של הקמת חברות יזמיות.

CyberSpark

חברת סייברספארק, חברה לתועלת הציבור, הוקמה כדי לממש את חזון הפיכת באר שבע למרכז סייבר עולמי וכדי להבטיח את מינוף ההזדמנויות כתוצאה מכך לפיתוח כלכלי של הנגב כולו. קבוצת לוצאטו משתפת פעולה באופן הדוק עם החברה במימוש החזון שמדריך אותה, תוך השתתפות בסדנאות למנהלי החברות הטכנולוגיות המאוגדות בה וקיום הדרכות, ערבי עיון וסיורים.

Coface BDI

קבוצת Coface BDI היא חברת המידע המובילה בישראל, שפותחתללקוחותיה דלת בלעדית למאגרי המידע העדכניים, המעמיקים והאמינים ביותר בארץ ובעולם. הקבוצה היא חלק מקונצרן Coface - הקונצרן הגדול בעולם לביטוח סיכוני סחר חוץ, העוסק מזה למעלה ממאה שנה באיסוף כל שביב מידע בעל ערך עסקי, שיווקי וכלכלי על כל חברה או עסק על פני הגלובוס, באמצעות רשת של חברות בת וסניפים בפריסה עולמית. מעבר להשתתפות בפרסומים השנתיים של החברה, השותפות בין שתי הקבוצות באה לידי ביטוי במתן חומרי רקע ומידע מקצועי אודות ענף ההיי-טק בישראל.

BDO Ziv Haft

פירמת ראיית חשבון והייעוץ העסקי זיו האפט BDO היא פירמה דינמית ובעלת אוריינטציה עסקית גבוהה, המהווה חלק מהרשת הבין-לאומית BDO ומדורגת בין חמש פירמות ראיית החשבון המובילות בארץ. שיתוף הפעולה בין קבוצת לוצאטו לפירמה מתבטא בעריכת מחקרים משותפים, גיבוש ניירות עמדה, שיווק חבילות שירותים ומוצרים סינרגטיים ללקוחות בתחום ההיי-טק ועוד. גולת הכותרת של השותפות באה לידי ביטוי בכנס ההיי-טק השנתי המשותף לשתי הפירמות ונערך מידי שנה בשנה מזה למעלה מעשור.

Dun & Bradstreet

דן אנד ברדסטריט היא החברה המובילה והותיקה בעולם בתחום המידע העסקי. החברה מספקת מידע מעמיק מהימן ומעודכן הכולל מידע עסקי, מידע שיווקי, ניהול סיכונים ואיתור הזדמנויות. מעבר להשתתפות בפרסומים השנתיים של החברה, השותפות בין שתי הקבוצות באה לידי ביטוי במתן חומרי רקע ומידע מקצועי אודות ענף ההיי-טק בישראל.

Tech7

שיתוף הפעולה של לוצאטו עם Tech7 - קהילת החדשנות והטכנולוגיה של באר שבע והדרום, שנוסדה בשנת 2014, נועדה לסייע לקהילה לממש את מטרותיה - להאיץ את תהליך התפתחות האקו-סיסטם הטכנולוגי בנגב, למצב את באר שבע כעיר מובילה בתחומי היזמות והטכנולוגיה, ולחזק את הזיקה של הסטודנטים לנגב.

הקהילה הפועלת ביוזמה ורצון משותף של פארק ההיי-טק, העירייה וסטודנטים מקומיים, מובלת על-ידי חמישה תושבים גאים של באר שבע - אביב אביטל, איתי קולס, יותם צוקר, דני ענבר וגלעד כספי -ומהווה קהילת גג לכלל הקהילות היזמיות והטכנולוגיות הפועלות בבאר-שבע ובדרום וזאת במטרה לייצר חיבורים וסינרגיה בין יזמים, סטרטאפים, עובדי פארק ההיי-טק וחברות בין-לאומיות.


עמות בוגרע 8200

.שיתוף הפעולה של לוצאטו עם עמותת בוגרי 8200 נועד לסייע לעמותה במימוש מטרותיה העיקריות ובהן שימור והנחלת המורשת ארוכת השנים ועידוד גאוות היחידה בקרב בוגריה. שת"פ זה כולל תמיכה בקיום כנסים, אירועי מורשת וכדומה, תוך חיבור לסטארט-אפים שהקימו בוגרי היחידה, במטרה לסייע להם להתקדם, להתפתח ולממש את הפוטנציאל הגלום בהם.

למידע נוסף ועידכונים הרשם לניוזלטר

מייל לא חוקי

צור קשר

סניף ראשי

סניף ת"א

WeWork

פרטי קשר