אחריות חברתית - עורכי פטנטים לוצאטו את לוצאטו

אחריות חברתית

לוצאטו בקהילה

מעורבות חברתית היא אחד מעמודי התווך של פעילות הפירמה. כיום הקבוצה מעורבת בעשרות פרויקטים קהילתיים וחברתיים שונים בתחומי החינוך, הספורט, המדע והתרבות, תוך שהיא רותמת את משאביה, ניסיונה, קשריה וכישוריה - כמו גם את עובדיה - לטובת הקהילה, לרבות בפעילות של סיוע לנזקקים, העצמה נשית, תמיכה בילדים ובנוער, קבוצות ספורט, אינטגרציה של האוכלוסייה הבדואית ועוד.

לוצאטו והנגב

עשייתה החברתית של לוצאטו את לוצאטו באה לידי ביטוי, קודם כל, בתרומה לפיתוח הנגב. כך קבעה הפירמה את המטה הראשי שלה בפארק הטכנולוגי בעומר (לצד המשרד בתל-אביב), מתוך ראייה ציונית-לאומית של חשיבות פיתוח הנגב בהיבט המדעי-טכנולוגי-תעשייתי. בנוסף, מאז הקמתה, הפירמה מעורבת עמוקות בחיים הקהילתיים והחברתיים בנגב, תוך סיוע לעמותות חברתיות, מיזמים קהילתיים, אגודות סטודנטים ופעילים חברתיים, אשר עוסקים בפיתוח כלכלי-חברתי ותרבותי בנגב.

הפרויקטים שלנו

בין הפרויקטים השונים שקבוצת לוצאטו לקחה ולוקחת בהם חלק: פרויקט "משאלה" המופעל בשיתוף עם המשטרה לטובת שיקומו של נוער עבריין; פרויקט "עתידים", שבמסגרתו אימצה קבוצת לוצאטו סטודנטים מן הפריפריה על מנת לעזור להם לרכוש השכלה גבוהה; תמיכה בקבוצות הנוער של הפועל באר-שבע, פעילות ענפה במסגרת קרן "סאקטא-רש"י (ד"ר אסתר לוצאטו, שותפה-מנהלת בפירמה, עומדת בראש עמותת "יחדיו" מייסודה של קרן רש"י), המפעילה שורה של מיזמים חברתיים בנגב ועוד.

למידע נוסף ועידכונים הרשם לניוזלטר

מייל לא חוקי

צור קשר

סניף ראשי

סניף ת"א

WeWork

פרטי קשר